Përplasen dy makina te Porcelani, bllokohet qarkullimi për 1 orë

Përplasen dy makina te Porcelani, bllokohet qarkullimi për 1 orë

488
0

Një aksident, fatmirësisht pa pasoja në njerëz ka shkaktuar radhë të gjata dhe pritje për qytetarët tek Porcelani në Tiranë. Dëshmitarët që kanë dërguar për “BalkanWeb” edhe fotot e para nga vendngjarja tregojnë se në aksident u përfshinë një mjet tip “Citroen” dhe një “Benz”.

Ndërsa “Citoeni” kthehej majtas, “Benzi” që vinte me shpejtësi e ka përplasur nga pas. Mjetet u përplasën gati në mes të rrugës, duke e bërë kalimin të pamundur për gati një orë.