Për kë i theu rregullat Rezarta Skifteri? (Foto)

Për kë i theu rregullat Rezarta Skifteri? (Foto)

433
0

rezarta_1473089105-3371851

Rezarta Skifteri është një nga profesionistet e modës të cilës stili nuk i mungon kurrë.

Dhe s’ka si të ndodhë ndryshe. Janë të shumtë njerëzit e televizionit dhe jo vetëm që vishen me markën e saj. Por sot nuk do të flasim për modën dhe stilin e Rezit, por për një pjesë që ajo e ka shumë të shtrenjtë, familja. Janë shumë të rralla fotot familjare që stilistja e njohur mund të postojë në rrjetet sociale. Rezarta, nënë e dy fëmijëve, është treguar shumë strikte përsa i përket ekspozimit të familjes së saj në media, sidomos të djalit, Xhoelit.

Por këtë herë rregullat janë thyer. Xhoeli i vogël mbushi 3 vjeç dhe stilistja ka postuar një foto me të birin me dixhiturën: “Ky cuni sot ka ditëlindjen… Dhe 100 vjeç qoftja e mamës”.

rezi_1473089083-7335111