Për Jul Dedën nuk ka më leje (Foto)

Për Jul Dedën nuk ka më leje (Foto)

382
0

ju_1472478832-7530758

Aktori i humorit Julian Deda duket se i ka dhënë fund pushimeve të tij dhe njëkohësisht ka lajmëruar për fillimin e përgatitjeve të sezonit të ri të “Apartamentit 2XL”.

“Boll me pushime, neser fillon puna per sezonin e ri te Apartamentit 2xL. Shihemi se shpejti. Me zi po pres t’ju takoj,”-shkruan Juli krahas fotos së publikuar në Instagram.

juli_1472478798-8677994

Shperndaje