Pas takimit, Merkel publikon FOTON me Ramën: Është edhe artist

Pas takimit, Merkel publikon FOTON me Ramën: Është edhe artist

304
0

Takimi i kryeministrit Edi Rama është publikuar edhe në faqen zyrtare në Instagram të kancelares Angela Merkel.

Në rrjetet sociale është publikuar foto ndërsa kryeministri Rama i dhuron kancelares Merkel librin e tij.

Kancelarja Merkel mirëpret Edi Ramën, kryeministër i Shqipërisë. Politikani është gjithashtu një artist dhe i solli kancelares librin e tij të fundit si një suvenir”, shkruhet në faqen e kancelares Merkel.