Pas sherrit me Oriolën, Noizy bën veprimin e papritur ndaj modeles

Pas sherrit me Oriolën, Noizy bën veprimin e papritur ndaj modeles

282
0

Disa muaj më parë, u bë e ditur se reperi Noizy dhe modelja Oriola Marashi ishin përfshirë në një sherr dhe nuk flisnin më bashkë. U tha se pas këtij sherri, Oriola ka ikur nga labeli “OTR” për të vazhduar karrierën si modele dhe dyshja nuk ndiqen më në Instagram.

Ndonëse kanë kohë pa u parë bashkë, veprimi i fundit që ka bërë Noizy për modelen e njohur, ka shtangur shumë fansa. Ai ka publikuar sot dy foto të Oriolës në Instagram. Në këto foto, Oriola ka modeluar për markën e veshjeve të Noizyt dhe përmes këtij postimi, Noizy ka treguar se nuk i mban mëri Oriolës pavarësisht zënkës mes tyre.