Pas lindjes, Kate Hudson tregon linjat e përsosura (FOTO)

Pas lindjes, Kate Hudson tregon linjat e përsosura (FOTO)

349
0

Kate Hudson ka treguar trupin e saj te tonifikuar derisa ajo ka bërë një selfie në të brendshme. Mesa duket ajo  ka punuar shumë për t’i kthyer format e saj pasi që lindi fëmijën e tretë, rreth një vit më pak më parë.

Kështu që kur stilisti i saj lansoi kampanjën e saj më të re për kompaninë e tij për të veshjeve të brendshme, ku Kate Hudson duket e lumtur me trupin e saj pas lindjes.

Ajo ka shpërndarë dizajnët e dizajnerit të saj të hënën në mëngjes ku nëna e tre fëmijëve ka treguar belin e saj të hollë dhe të brendshmet e saj seksi.