PAS LARGIMIT, KEJVINA THUMBON VELINËN E RE TË ‘XING ME ERMALIN’: VETËM...

PAS LARGIMIT, KEJVINA THUMBON VELINËN E RE TË ‘XING ME ERMALIN’: VETËM NJË SPEC I KUQ…

515
0

Pas largimit, Kejvina thumbon velinën e re të ‘Xing me Ermalin’: Vetëm një spec i kuq…

Dy ditë më parë Kejvina Kthella konfirmoi largimin nga ‘Xing me Ermalin’.

Gjatë puntatës së kaluar të këtij emisioni, velina tha se së shpejti do e shohim në një kanal të fuqishëm italian dhe kjo ishte arsyeja e largimit të saj.

Ermali e falenderoi për punëne deritanishme dhe publikoi edhe disa momente pikante të Kejvinës, ndërkohë që shpalli publikisht vendin e lirë në Xing me Ermalin.

Mirëpo së fundmi Kejvina ka thumbuar velinën e re që do ta zëvendësojë.

‘Vetëm ky speci i kuq më zëvendëson mu ate xingu’, shkruan ajo, teksa Iithotë hapur velinës së re, e cila ende nuk është bërë publike, që sado të mundohet nuk do mund të zërë vendin e saj.