Pas divoricit Nora Istrefi publikon fotot e nxehta, fansat i kujtojnë Robertit...

Pas divoricit Nora Istrefi publikon fotot e nxehta, fansat i kujtojnë Robertit çfarë ka humbur

486
0

 

Këngëtarja Nora Istrefi, pas divorcit nga Robert Berisha, po shijon pushimet me vajzën e saj të vogël dhe ka publikuar disa fotografi me bikini.

E veshur me të kuqe, këngëtarja tregon linjat e mira trupore dhe ndjekësit nuk harrojnë të përmendin Robertin.

Në shumë komente, ata thonë se Nora është e mahnitshme dhe i kujtojnë Robertit se cfarë ka humbur.

Disa prej komenteve:

“@robertberishaofficial a e njeh?”

“Robert, bir a je pishman?”

“Lum ti prej kujt je nda prej ni pissi po ti je yll mo”.

Ndërkohë ishte Roberti I cili njoftoi para disa ditësh se i ka dhënë fund martesës me Norën pasi nuk ka më dashuri, por shtoi se do ta respektojë gjithmonë.

Të dy janë prindër të vogëlushes Rene, e cila është në pushime me Norën.