Pas Agon Amigës, Afërdita Dreshaj ‘kapet’ me Getoar Selimin (Foto)

Pas Agon Amigës, Afërdita Dreshaj ‘kapet’ me Getoar Selimin (Foto)

389
0

jjjjjjjjjj

Këngëtarja shqiptare nga Mali i Zi, Afërdita Dreshaj shpesh është pjesë e mediave për shkak të lidhjeve dhe shoqërisë së saj me meshkujt e estradës.

Pas historisë së vjetër të lidhjes me Shpat Kasapin, Afërdita solli këngën me Agon Amigën e cila bëri shumë bujë, shkruan lajmi.net.

Agoni ishte i martuar dhe sipas deklaratave të tij, ishte pikërisht Afërdita e cila e ndau nga gruaja.

Këngëtarja nuk ka dhënë asnjë deklaratë për lidhjen me Agon Amigën, duke vendosur të heshtë.

Këto ditë ajo është parë duke i bërë “like” fotografitë e Getoar Selimit në Instagram, pas gjithë historisë së bujshme me Agonin.

Nuk dihet nëse dyshja kanë shoqëri pasi nuk janë parë asnjëherë bashkë. Se a do të bëhet xheloze Marina apo jo, mbetet të shihet./Lajmi.net.

Shperndaje