Parashikimi motit, e martë 31 Dhjetor 2019

Parashikimi motit, e martë 31 Dhjetor 2019

408
0

E Martë dt 31 Dhjetor 2019 moti do të mbetet me diell dhe i ftohtë

Era do të jetë drejtim Veri (N) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.  Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi vale 0,5-1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mëngjes dhe rritje në mesditë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  -14/2°C

 

Zonat e ulëta  -6/11°C

 

Zonat bregdetare 1/12°C