Parashikimi motit, 15 Shtator 2019

Parashikimi motit, 15 Shtator 2019

472
0

Sipas Institutit të Gjeoshkencave të dielën nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

 

Temperaturat

Të dielën temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 21 / 30 °C

në vendet e ulëta: 19 / 31 °C

në vendet malore: 11 / 24 °C.

Era

Të dielën era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje