Parashikimi i fundjavës nga astrologe Meri:Ndjenja dhe ëndrra për çdo shenjë

Parashikimi i fundjavës nga astrologe Meri:Ndjenja dhe ëndrra për çdo shenjë

505
0

Dashi
Sot do përjetoni ndjenja të çuditshme dhe do kërkoni romancën dhe dikë pranë jush që ju ushqen shpirtërisht pavarësisht se kush është dhe çfarë marrëdhëniesh rrezikoni.

Demi
Në jetën tuaj do ketë pak det dhe pak anije të cilat do shmangin brigjet e vështira dhe do ju japin një mundesi të ëndërroni për të ardhmen.

Binjaket
Do ëndërroni për një punë dhe një takim në fantazi me dikë superior që mund të zgjidh problemet tuaja. Mund të merreni me dialogjizëm dhe udhëtime.

Gaforrja
Një marrëveshje detare do ta quaja ditën e sotme për ju pasi marrëveshjet e mira do bëhen në një ambjent që ka ujë, det, lumë apo njerëz që përcjellin këtë energji

Luani
Mund të keni një zjarr të vërtetë brenda jush por nese nuk jeni në ambjentin e duhur. Ai zjarr mund të djegë gjëra që nxjerrin tym dhe ju sjellin lot

Virgjëresha
Realiteti ju përthyet aq shumë sot sa do kërkoni të njihni persona që t’ju kujtojnë se dikur keni patur një realitet më të bukur dhe më të begatë

Peshorja
Do arrini kulmin e një thirrjeje shpirtërore dhe si një kërkim shpirtëror. Do bëni gjithçka që ditët tuaja të marin një ngjyrim rozë

Akrepi
Një telepati e fortë do ju coj drejt njerzve që do ju japin dashuri dhe do ju qëndrojnë prane. Ju pret një periudhe shume romantike

Shigjetari
Do krijoni një ambjent të ngrohtë në shtëpi dhe nuk do doni të ikni patjetër diku tjetër që të ndjeheni të huaj apo mes të huajve

Bricjapi
Mund të jepni siguri pasi keni nevoj për siguri. Por ka filluar në ajër të ndjeni erën e parave dhe te një periudhe me aroma egzotike

Ujori
Çuditërisht sot do ju plotësohen disa dëshira dhe ngjyrat do behen pjese e jetes suaj. Jeta do ju marri me të mirë në jetën erotike duke ju sjell takime interesante

Peshqit
Në këtë periudhe duhet patjeter të dashuroni dhe të bëheni pjese e një marrëdhënie me të gjerë afrimitetesh dhe shoqerie. Të jetoni një ëndërr jo një tradhëti.