Parashikimi astrologjik nga Meri Shehu, 3 shkurt 2022

Parashikimi astrologjik nga Meri Shehu, 3 shkurt 2022

299
0

Sot Jupiteri ne Peshk do jete ne kundershtim me Asteroidin Thereus

Thereus do na jap mbeshtetje per traumat qe sa vijne dhe zmadhohen

Duke qene se Thereus eshte ne Virgjeresh ne perballje me Jupiterin ne Peshk i zmadhon traumat te cilat lartesohen si bisha

Do ndjehemi te rrezikuar por nderkohe instiktet e forta te mbijeteses do shprehen ne menyre te ashper

Pas nje periudhe te bllokuar nga Merkuri i kundert dhe ky kundershtim e bene kete fillim Shkurti shume pasimist Duhet te jemi me mekanik dhe te shkathet perball pengesave

Dashi

Sot eshte nje dite ku do ndjeheni te lodhur nga pengesat dhe veshtiresite e muajve te fundit dhe nuk do keni me deshiren te perballeni me situatat e krijuara

Demi

Nuk do keni me shume shprese ne nje ceshtje erotike qe mund te jete e mire per ju Pengesat do ju duken me te medha se sa mund ju te perballoni Nje lodhje shpirterore nuk ju le te perparoni

Binjaket

Perballja me ambjentin perreth do ju kujtoj se sado qe ju te shkoni larte perseri do keni perball njerez qe nuk do ju vleresojne dhe kuptojne per ate qe jeni por per interesat e tyre

Gaforrja

Do perdorni pesimizmin e pergjithshem per te futur edhe ju nje mine shperthyese akoma me te madhe ne mesazhet dhe sjelljen tuaj Kjo nuk ju bene hero por heq vemndjen nga ju

Luani

Dita do jete e veshtire persa i perket prespektives ekonomike Do ju kapi nje stres i cili nuk do ju lere te shikoni pozitivisht dhe te hapni rrugen tuaj me energji dhe optimizem

Virgjeresha

Ju do jeni strumbullari i zmadhimit te ndjenjes s etraumes apo te veshtiresive Perpiquni te mendoni pozitivisht duke i dhene karar vetes dhe te tjereve qe pengesat jane pjese e jetes

Peshorja

Nese ju do kishit nje pune te bukur apo nje qtesi shpirterore sot do shikonim mrekullira Por ne te kundert ju sot mund te permbysni edhe ate qe quhej e ngrenshme dhe e qete

Akrepi

Njegulla e traumave ngelet vetem si fantazme e se kaluares qe mund tju prishi gjumin e nje nate Por mos e lejoni te behet pjese e fantazise tuaj Perpiquni te dilni nga pylli i erret

Shigjetari

Sot ka nje menyre per te dal nga lodhja e tepert dhe e gjate duke kerkuar nje stres me te madh per te mbytur ate qe eshte me i vogel Pra do kerkoni telashe per te mbyllur telashet

Bricjapi

Nje ceshtje ligjore do ju kthej mbrapsht dhe do ju bllokoj deri diku hapesiren e te menduarit pozitivisht dhe planet konkrete per te ardhmen Nje person i afert do kete ndonje pengese sot

Ujori

Jeni ne nje moment ku cdo takim i mire apo i keq do kete te njeten ngjyre dhe te njeten nergji per ju Nuk do ndjeni lehtesim apo clirim nga strukturat e marrdhenieve ku keni rene

Peshqit

Per ju dita ka nje zhvillim qe duhet te quhet normal ne fushen e marrdhenieve po qe mund te degjeneroj ne konflikt apo ne nje problem te cilin nuk e kishit parashikuar