PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 29 DHJETOR 2019/ MERKURI NE BRICJAP-LLOGARI DHE SERIOZITET

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 29 DHJETOR 2019/ MERKURI NE BRICJAP-LLOGARI DHE SERIOZITET

435
0

Sot e Djela e fundit e vitit 2019 dhe Hena do jete ne Ujor dhe Merkuri tashme eshte ne Bricjap

Jemi akoma nen ndikimin e Eklipsit te Diellit ne Bricjap megjithese ka nzzjerre koken hena e re ne Ujor

Hena sapo u takua me Aferditen ne Ujor dhe kjo tregon nje clirim dhe nje mundesi per te dhene dashuri mes miqsh e shokesh

Shume planete ne Bricjap japin nje rendese ne ceshtje organizimi pergjegjesie dhe sindirmizmi Akoma njerzit ndjehen te mbyllur dhe kane frike te hapen se mos bejne gabime dhe keqgjykohen

 

Dashi

Duhet te jeni mes miqsh dhe njerzish qe ju japin dashuri dhe humor Mund te keni njohje te mira ne nje rreth shoqeror madje dhe nje njohje errotike

 

Demi

Do vazhdoni te jeni te lidhur me ceshtjet ligjore apo ceshtje udhetimesh por nderkohe ju jepet mundesia te viheni ne qender te marredhenieve

 

Binjaket

Nje takim i bukur me dike qe vjen nga large ju ndryshon humorin dhe ndjesine e bllokimit apo detyrimeve ekonomike e personale

 

Gaforrja

Nje takim romantik i fshete do zbukuroj diten e sotme Nje mundesi per te kujtuar njerez te dashur do ju jap kenaqesi te vecante dhe do ju rigjeneroj

 

Luani

Perball jush do keni mundesine te keni njerez me humor te mire dhe me kerkesa dashurie ndaj jush Ne ceshtjet ekonomike duhet te jeni me te hapur

 

Virgjeresha

Ne lidhje me punen tuaj mund te keni nje shperblim apo nje takim shume te kendshem dhe nje loje errotike e cila do ju rigjeneroj

 

Peshorja

Dashuria do trokase sot ne deren tuaj me qellime te mira Mund ta shijoni apo te jepni nje mundesi te mire per njohje dalje dhe argetim

 

Akrepi

Favorizohen sot marredheniet familjare dhe mundesia per te rregulluar disi me mire ambjentn tuaj Mund te keni nje takim romantik ne shtepine tuaj

 

Shigjetari

Lajme shume te mira me takime romantike dhe udhetime romantike do favorizohen sot Gjithesi meshkujt ne shenjen e Shigjetarit do keni fat ne dashuri

 

Bricjapi

Nje mundesi e arte sot te rregulloni disi me mire ceshtjet tuaja ekonomike dhe te qetesoni disi problemet tuaja qe ju duken shume te mbledhura

 

Ujori

Ne jeten tuaj futet nje energji pozitive Sidmos meshkujt ne shenjen tuaj do kene mundesi te takimeve te kendshme romantike dhe favorizimit ne pune nga femrat

 

Peshqit

Akoma jeni ne dileme ne lidhje me ndjenjat dhe nuk po veproni si duhet Do ta kuptoni pas disa ditesh se kush jane ndjenjat tuaja te verteta