Paparaci kap “mat” Fatos Nanon në Tiranë…(Foto)

Paparaci kap “mat” Fatos Nanon në Tiranë…(Foto)

795
0

o1_1473343381-6784018

Ish Kryeministri Fatos Nano është fotografuar në rrugët e kryeqytetit.

Mesa duket këtë periudhë Nano ndodhet në Shqipëri dhe është fotografuar me makinën e tij “Benz” në rrugët e Bllokut. Kujtojmë që ish kreu i PS-së, Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij, Xhoana jetojnë mes Vienës dhe Tiranës.