Pamje si në filma: Dy motoçiklistët grushtohen mes vete, gjersa gara po...

Pamje si në filma: Dy motoçiklistët grushtohen mes vete, gjersa gara po vazhdonte

438
0

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në kampionatin e motoçikletave në Kosta Rikë. Kosta Rika është përballur me një situatë tejet të sikletshme në kampionatin e tyre të motoçikletave. Jorge Martinez dhe Marion Calvo, ishin protagonistët kryesor të një përplasje në pistën e garimit. Të dy garuesit kanë filluar të përplasen mes vete, pasi kishin përplasur fillimisht motoçikletat. Martinez dhe Calvo i lëshuan motoçikletat në tokë, duke filluar të grushtoheshin me njëri-tjetrin. Këtë ngjarje sa qesharake, aq edhe tronditëse mund ta shikoni më poshtë.