Pamje nga martesa e djalit të Shyhrete Behlulit (Video/Foto)

Pamje nga martesa e djalit të Shyhrete Behlulit (Video/Foto)

804
0

shyhrete1

Është folur shumë për martesën e djalit të Shyhrete Behlulit, ndërsa Prive ka sjellë disa pamje nga kjo ceremoni.

Këngëtarja e ka martuar djalin Kushtrimin dhe kjo nuk ka mundur që mos të komentohet prej mediave rozë. Ajo ka i ka uruar mirëseardhje në familje dhe jetë të lumtur nuses.

Ndërkaq, në një postim në faqen e këngëtares në Facebook, krahas fotografisë së çiftit, shkruan: “Mirë se erdhe o yll, na shndrite shtëpinë”.

Shperndaje