Pa filtra si Orinda Huta (Foto)

Pa filtra si Orinda Huta (Foto)

485
0

oriii_1472476073-9551202

Prezantuesja dhe këngëtarja Orinda Huta ka postuar një foto në Instagram.

Në këtë foto Huta duket mjaft në formë dhe si dixhiturë ajo është shprehur se këtë foto e ka publikuar pa patur nevojë për filtra. Vetëm pak ditë më parë ajo ka bërë të ditur se do të nisë një emision të ri në Tring me titull “Surpriza SD” punën për të cilën tashmë e ka nisur.

ori_1472476020-6376018

Shperndaje