Pa brekë! Modelet italiane ua marrin mendtë të gjithëve në Venedik (Foto)

Pa brekë! Modelet italiane ua marrin mendtë të gjithëve në Venedik (Foto)

1905
0

modelet_1473015486-372448

Modelet italiane, Giulia Salemi dhe Dayane Mello ua kanë marrë mendtë të gjithëve në Festivalin e Filmit në Venedik, teksa ato janë tradhtuar bajagi keq nga veshjet e tyre.

Dy bukuroshet kishin zgjedhur fustane shumë seksi dhe të hapura, duke zbuluar edhe pjesë intime, pasi duket se kishin harruar të vishnin të brendshme. /Express/