Orlando Bloom dhe Katy Perry drejtë martesës?

Orlando Bloom dhe Katy Perry drejtë martesës?

1176
0

Katy-Perry-dhe-Orlando-Bloom-1

Çifti Orlando Bloom dhe Katy Perry, të cilët janë në një lidhje që nga janari i këtij viti duket se do të hedhin një hap tjetër në marrëdhënien e tyre.

“Katyn ai e shikon si nënën e fëmijëve të tij, ai nuk ka qënë kaq serioz në lidhje më një vajzë që nga ndarja e tij me Miranda Kerr”” ka thënë një burim për revistën People.

Megjithatë duket se Katy nuk ka ndërmend të nxitohet në këtë lidhje.

Por duke gjykuar nga pushimet e tyre të fundit të lirë, çifti është padyshim më afër se kurrë!

Shperndaje