Oriola Marashi vishet si nuse seksi, ‘çmend’ kalimtarët në rrugët e Italisë...

Oriola Marashi vishet si nuse seksi, ‘çmend’ kalimtarët në rrugët e Italisë (FOTO)

358
0

Modelja Oriola Marashi njihet për natyrën e saj provokuese. Oriola ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me postimet e saj në rrjetet sociale. Së fundmi Oriola ka realizuar një fotosesion në Itali ku nuk ngurron të ekspozojë format trupore me fustane nusërie. E veshur si nuse seksi Oriola ka ‘çmendur’ kalimtarët në rrugët e Italisë, teksa provokon duke ngrënë makarona dhe akullore.