Olta Gixhari publikon foton me rrobabanjo, Xhemi: Nuk e di si të…

Olta Gixhari publikon foton me rrobabanjo, Xhemi: Nuk e di si të…

430
0

Olta Gixhari këtë vit zgjodhi që pushimet t’i bënte në Spanjë dhe këtë e mësuam nga fotot që postonte herë pas here në Instagram.

Ajo ka postuar një foto ku kujton pushimet e kësaj vere dhe në pozë shfaqet mes dërrasave të sërfit, e veshur me rrobabanjo të zeza dhe syze.

“Do pres për dallgën perfekte”, shkruan Olta.

Ndërsa Xhemi i komenon: “Nuk e di si te le dallga me prit ty”.

“Jane t’poshtrra kto mi”, ia kthen Olta.