Nusja shqiptare rreh vjehrrin dhe vjehrrën, i bën për spital. Detajet

Nusja shqiptare rreh vjehrrin dhe vjehrrën, i bën për spital. Detajet

401
0

Nusja rreh per spital vjehrrin. Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 09:30 në Prizren, ka arrestuar një grua pasi ka sulmuar fizikisht prinderit e burrit, duke i bërë për spital.  Përmes raportit 24 orësh, është bërë e ditur se ata jane derguar ne spitak dhe jane mjekuar. “Është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dy viktimat vjehrrit e saj. Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.