Nuk ndalet Alketa: Pas Xhemit kapet me Marinën dhe Luanën

Nuk ndalet Alketa: Pas Xhemit kapet me Marinën dhe Luanën

332
0

 

Moderatorja Alketa Vejsiu ka qenë sot në qendër të vëmendjes pas postimit në revistën e saj “Class”, ku i kthehej keq Xhemit pasi kjo e fundit e ironizoi për “Festivalin e Këngës”. Ndër të tjera në postimin e revistës shkruhej se Xhemi duhet të vazhdojë karrierën në aktrim sepse në prezantime ka rivale të forta.

Pas Xhemit, një tjetër postim po merr vëmendjen e këtë herë në qendër janë Marina dhe Luana. Alketa duket se i ka kthyer përgjigje Marinës e cila e ironizoi në “Klanifornia”. Në postimin e revistës së menaxhuar nga Alketa, komentohen pushimet luksoze në Dubai të Marinës dhe Luanës.

Postimi i revistës: “Jeta e sheikeve” sa i pëlqen vajzave shqiptare! #sheikeshat #sheiket e showbizit shqiptarë duken kaq sexy në Dubai!

Zbarkuan një pjesë e mirë e tyre edhe këtë vit!

Çudi ne shqiptarët se të lidhur jemi me botën arabe! Çudi sa pak promovojme perëndimin, stilin italian apo francez!

Na lëvrin gjaku për muzikën e tyre!

Për grimin e tyre!

Për fustanet e ngarkuar glam e me xixa!

Për jetën e tyre luksoze!

Dubai për disa që e kanë frekuentuar është një qytet butaforik artificial ku jo çdo gjë që shkëlqen është ar, të tjerë çmenden për të!

Po juve a ju duket interesant Dubai?

Ju pëlqen më shumë eleganca e vajzave diskrete europiane perëndimore?

Apo modeli arab? Buzë të plota, bust “zemërgjerë”, vithe sexy, forma të theksuara?

Nuk po shtojmë edhe sheikët që të mbajnë në pëllëmbë të dorës, sepse ne luftojmë fort për modelin e vajzës “Self Made” që punon nga mëngjesi deri në darkë për të fituar rrogën me krenari!

Përdorëm foton në fjalë, se motrat Vjollca na duken imazhi më i mirë i Dubait në këtë fillim viti! Votoni ne story! Cilin model pelqeni më shumë?