Nuk do t’a besoni sa ngjajnë Sara Kapo dhe Ema Andrea…dy pika...

Nuk do t’a besoni sa ngjajnë Sara Kapo dhe Ema Andrea…dy pika ujë është pak (Foto)

544
0

oioioio_1475271472-9605949

Gjatë emisionit “Top Shoë Magazine” ku Sara Kapo është opinioniste ka qenë gjithashtu e ftuar mamaja e saj aktorja Ema Andrea.

Ato janë shquar gjithnjë për ngjashmërinë mes tyre por në çastin kur Sara ka vendosur një paruke të zezë, ato u shndërruan në dy pika ujë. Edhe vetë Sara është habitur nga kjo ngjashmëri duke e vënë në dukje përmes një fotoje në Instagram./Gazeta Express/

sara_1475271422-841182

Shperndaje