Nuk do ta besoni kush do të këndojë në ditëlindjen e Behgjet...

Nuk do ta besoni kush do të këndojë në ditëlindjen e Behgjet Pacollit

506
0

behgjet-pacolli-2-629x358

Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli, siç edhe kishte premtuar, në ditët e ardhshme tek ambientet e shtëpisë së tij luksoze në Hajvali do e mbajë një festë për miqtë virtual.

Të Shtunën me datën 10 Shtator me fillim nga ora 18:00 nis koncerti ku të pranishëm do jenë 12 emra nga më të njohurit e skenës.

Stafi i organizues tashmë ka zbuluar dyshen fantastike, Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri teksa Prive.al nga burime të afërta mëson se mes tjerash do ketë edhe emra të skenës si Xhensila, Kida, Getinjo etj, për gjitha shijet dhe moshat, përfshirë nga adoleshentët e deri tek grupet që kanë lënë hite të pavdekshme për skenën muzikore shqiptare. Hyrja normalisht do jetë falas.