Nuk arriti ta zë vendin e parë, Soni tregon se a është...

Nuk arriti ta zë vendin e parë, Soni tregon se a është penduar për pjesëmarrjen në “RTSH”

413
0

Soni Malaj ishte e ftuar në emisionin e parë të “Mirage” për këtë vit. Soni Malaj ishte e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”, ku ka rrëfyer të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale. Këngëtarja ka folur për pjesëmarrjen në festivalin e Radio Televizionit Shqiptar dhe tregoi nëse është penduar që garoi në këtë kompeticion. Po ashtu, ajo si rrallëherë ka folur edhe për jetën private, të cilën tenton ta mbajë larg vëmendjes së medieve. Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të parë se çfarë tha Soni.