Nora tregon veshjen apo…

Nora tregon veshjen apo…

431
0

5-1-454x450

Ajo është komentuar gjithnjë për format e saj fizike dhe në këtë foto e vërteton më së miri këtë fakt. Ja tek e shohim në këtë foto të fundit, Nora Istrefi ku duket shumë seksi me këto pantallona të ngushta dhe me flokët bishtaleca.

Periudha e shtatorit ka qenë më e lirshme për Nora Istrefin, ndërkohë që gjatë sezonit veror ajo ka patur shumë mbrëmjë koncertore në Shqipëri, Kosovë apo Diasporë…

Shperndaje