Nora sjellë një FOTO të veçantë familjare

Nora sjellë një FOTO të veçantë familjare

367
0

Screenshot_4-4

Nora Istrefi ka ndarë një foto të veçantë familjare më ndjekësit në Instagram ku ka prezantuar edhe një dajën e saj.

Këngëtarja seksi shfaqet së bashku me vogëlushen e saj Rene, mamanë Suzana Istrefi, si dhe dajën e saj Mana, me të cilin kanë kaluar kaluar disa orë të gjithë bashkë dje në Prizeren.