Nora përsëri me këngë për ndarjen, por si gjithnjë shumë seksi

Nora përsëri me këngë për ndarjen, por si gjithnjë shumë seksi

502
0

image112-550x240

Nora Istrefi ka publikuar më në fund klipin e saj të ri “Majëm”.

Kënga flet për një histori dashurie e cila ka përfunduar. Por si gjithnjë këngëtarja duket shumë seksi dhe shumë kuruar në çdo detaj të klipit.

“Majëm” pritet të jetë një hit veror.