Noizy paqe me Dafin, ja si e quan ajo (Foto)

Noizy paqe me Dafin, ja si e quan ajo (Foto)

598
0

dn_1472632610-2817669

Dikur u përfol për një sherr mes dy këngëtarëve të njohur, Noizy dhe Dafina Zeqiri.

Ata nuk i flisnin njëri tjetrit për një kohë të gjatë. Por duket se tashmë këto i përkasin të kaluarës. Dafi dhe Noizy duket që janë bërë miq të mirë aq sa mes tyre kanë filluar komplimentat në rrjetet sociale. Në një foto të publikuar së fundmi në Instagram, në të cilën është ajo dhe Noizy duke kënduar, Dafina e ka quajtur kolegun e saj yll.