Noizy kthehet në Tiranë: Pse t`vjen inat…

Noizy kthehet në Tiranë: Pse t`vjen inat…

913
0

noizy4_1473924135-2722291

Pas sherrit që u shkaktua në Prishtinë, Noizy aktualisht gjendet midis Tirone.

Këtë e ka treguar vetë nëpërmjet një fotografie të postuar në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net

Reperi i cili pati një konflikt me Cozmanin dhe që përfundoi me plumb në prapanicë fotos së postuar i ka vënë edhe një mbishkrim thumues.

“Lidhjet e forta thojn illuminati, Jo jom p9 shok Pse t’vjen inati?! #MidisTirone”, ka shkruar Noizy./lajmi.net

Lidhjet e forta thojn illuminati, Jo jom p9 shok Pse t'vjen inati?! #MidisTirone

A photo posted by NOIZY (@zinizin) on