Noizy i bën “block”, këngëtarja reagon ashpër Qimet e sqetullave më kanë...

Noizy i bën “block”, këngëtarja reagon ashpër Qimet e sqetullave më kanë shkuar përpjetë

728
0

screenshot_510

Linda Morina, “këngëtarja” me sens të madh humori, e cila nuk njihet për zërin e saj, por për gafat dhe mënyrën sesi komunikon me ndjekësit në Internet, të cilët i ka të shumtë në numër.

Së fundmi ajo ka akuzuar reperin, për të cilin po flitet më shumë për momentin, Noizyn, duke i thënë se i ka bërë “Block” dhe për këtë i ka kushtuar disa fjalë.

Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja, thotë se nuk ja ndjen për veprimin e tij. Kjo ka shkaktuar të qeshura tek komentuesit, ku pjesa më e madhe e kanë sharë dhe kanë mbrojtur Noizyn, duke theksuar se këngëtari nuk merret me nivele të tilla.

“Shikoni kush më paska bërë bllok, hahaha a thu pse. Aq ma ka ndi sa krejt qimet e sqetullave më kan shku përpjet, as qoshja smë ka hangër. Le t’ma nguc Goldin edhe njiherë ja minoj profilin, kun shkronjë si la”, ka shkruajtur Linda Morina.