Njihuni me motrën e Shkëndije Mujaj, duken si binjake (Foto)

Njihuni me motrën e Shkëndije Mujaj, duken si binjake (Foto)

682
0

mode_1475238441-9307050Këngëtarja Shkëndije Mujaj para pak minutash ka bër publike një foto të re në rrjetin social Instagram. Ajo në këtë foto shihet së bashku me motrën e saj Krenare Mujaj.

Të dy motrat ngjajnë shumë mes vete dhe pa dyshim se motra e Shkëndijes duket shumë e bukur, përcjell GazetaBlic.

Me këtë foto që Shkëndija ka publikuar shfrytëzon rastin ti njoh fansat e saj me motrën por edhe të i uroj asaj ditëlindjen.