Njihuni me deputeten seksi që po i zë vendin me shpejtësi Dude...

Njihuni me deputeten seksi që po i zë vendin me shpejtësi Dude Baljes! Brunja që po ‘çmend’ rrjetin (FOTOT)

622
0

Prej kohësh, Dude Baljes përflitej si një ndër deputetet më të bukura në Parlamentin e Kosovës, por duket se ‘kurorën’ do ta rrëmbejë një tjetër.

Rezarta Krasniqi është deputetja që ka rrëmbyer vëmendjen për fizikun dhe pamjen e saj.

Brune dhe seksi, Rezarta Krasniqi sipas “Indeskonline” do të jetë përfaqësojë Vushtrinë dhe do të jetë në listën e LDK-së. Duket se Rezarta i ka fituar zemrat e të gjithëve akoma pa nisur sezonin e punës.