Një tjetër yll shqiptar po pushton botën

Një tjetër yll shqiptar po pushton botën

756
0

image192-550x302

Albert Stanaj ka kapur menjëherë suksesin pas publikimit të albumit të tij të ri, ‘The Preview’. Kantautori shqiptar ka publikuar renditjen e albumeve më të shitura, ku i tij renditet i 5-ti pas Adele me ’25’, dhe lë pas Meghan Trainor.

Pak javë më parë, Stanaj publikoi këngën e tij të parë të këtij albumi, ‘Romantic’, ndërsa përmbledhja përmban edhe 3 këngë të reja. ‘Jam pa fjalë!’, ka shkruar Stanaj pasi ka parë renditjen e albumeve më të shkarkuara në iTunes, ‘The preview’ në vendin e pestë! Ju dua!’