Një tjetër ish-banor i Big Brother i jep fund beqarisë

Një tjetër ish-banor i Big Brother i jep fund beqarisë

588
0

f1

Ditën e sotme Ermal Merdani i ka dhënë fund beqarisë në një ceremoni të  zhvilluar në tarracën e Bashkisë së Tiranës. Ish-banori i Big Brother Albania 5 e ka kurorëzuar në martesë historinë e tij të dashurisë me Anxhelën. Çifti  ka rreth dy vite që dalin bashkë dhe verën e kaluar ai i propozoi fejesë Anxhelës nën ujë.

Lajmin e martesës e ka bërë publik moderatori Olti Curri në faqen e tij të “Facebook”. I pranishëm në këtë ceremoni ka qenë edhe kryebashkiaku Erion Veliaj i cili ka bërë kurorëzimin./Blitz.al/