Një nënë seksi si Ornela Bregu! (FOTO)

Një nënë seksi si Ornela Bregu! (FOTO)

713
0

134f72641529eae95b215b63ba6980a4Moderatorja e programit “E diell” në Top Channel, Ornela Bregu, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht poston foto nga jeta artistike, por edhe private.

Nënë e dy fëmijëve të rritur tashmë, Ornela shihet shpesh duke ndarë kohë me vajzën dhe djalin e duke bërë pjesë edhe miqtë dhe ndjekësit në rrjetet sociale.
Por në një postim të fundit në profilin e saj në Instagram, Ornela ka publikuar një fotografi ku shihet me një fustan të zi e cila vë në pah linjat e saja perfekete Shkruan Gazeta Blic.14334476_1891800684380946_1281105331836944384_n
Shperndaje