Një magji e vërtetë/Ja çfarë ndodhi mbrëmë në festën e Arbana...

Një magji e vërtetë/Ja çfarë ndodhi mbrëmë në festën e Arbana Osmanit!

1627
0

Cila do të ishte mënyra më e mirë për të festuar daljen ne treg të librit më të ri të Arbana Osmanit, “Receta për 5 minuta”? Një festë e vërtetë me miqtë e zemrës.

Kolegë, miq, dhe njerëzit më të shtrenjtë të moderatores së njohur, u mblodhën në shtëpinë e saj për të festuar  të gjithë bashkë për gëzimin e Arbanës.

 

 

Përgatitjet nisën që herët në mëngjes dhe ajo ndau në instagram herë pas here video, ku dukej jo pak e stresuar. Ndërkohë Eduardi u kujdes që gjithçka të ruhej si një kujtim, me anë atë të xhirimeve.

 

 

Ndër të ftuarit, ishin ata që punojnë pas ekranit për emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”, kolegë dhe patjetër shoqet e ngushta, ndër to Xhemi Shehu. Shihni videot, brenda festës në shtëpinë e Arbana Osmanit.