Një FOTO nga fëmijëria e Noizy-t

Një FOTO nga fëmijëria e Noizy-t

506
0

n_1474453994-6379986

Reperi i njohur shqiptar Rigels Rajku i njohur me nofkën “Noizy” ka ndarë një foto të fëmijërisë me ndjekësit e tij në rrjete sociale.

Foto është shkrepur para 27 vitesh, kur ai kishte vetëm dy vjet, përcjellë Magazina.al.

I veshur në kostum, me flokë me të gjata se zakonisht dhe të krehura mirë, Noizy duket një fëmijë shumë simpatik.

Shperndaje