Në mes të Tiranës, ky burrë del lakuriq, fotoja skandaloze

Në mes të Tiranës, ky burrë del lakuriq, fotoja skandaloze

549
0

Ky mund te quhet dhe gushti i ngjarjeve te habitshme e te pazakonta.

Mbrëmjen e djeshme një ngjarje aspak normale ka ndodhur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë, ku një burrë i zhveshur është fotografuar duke ecur në mes të rrugës.

Në këtë foto të publikuar nga “Jeta Osh Qef”, shihet se si personi që mban vetëm mbathje ecën në mes të bulevardit, duke rrezikuar jetën nga automjetet, si dhe duke u kthyer në një shqetësim për kalimtarët.

burri-lakuriq