Ndarjet në Hollywood nuk kanë të sosur për këtë verë, ja cili...

Ndarjet në Hollywood nuk kanë të sosur për këtë verë, ja cili çift i famshëm i dha fund lidhjes

433
0

Jennifer Lopez dhe Casper Smart i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre pas 5-vjetësh së bashku. Ndërsa prej kohësh flitet që çifti kanë pasur probleme, duket se këtë herë, ndarja është e vërtetë dhe përgjithmonë.

Lajmi bëhet i ditur nga një burim i revistës People, i cili konfirmoi ndarjen e çiftit: “Jennifer dhe Casper i kanë dhënë fund. Prej javësh, çifti nuk kanë qenë bashkë.” Gjithçka duket interesante, sepse ai ishte në show-n e saj në Las Vegas vetëm më 13 gusht …” ka thënë burimi.

02435cec7c13f6706e0ef0246ac1ec99