Ndarja me Arminën, reagon për herë të parë Shkëlzen Berisha

Ndarja me Arminën, reagon për herë të parë Shkëlzen Berisha

500
0

Blogerja bukuroshe shpërndante këto ditë mesazhe dashurie dhe zemre të thyer, duke iu dhënë kështu hapësirë portaleve për spekulime.

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar për herë të parë për zërat se është ndarë me Armina Mevlanin. Në një postim në rrjetet sociale, Berisha shkruan: Për dashamirësit, ndërsa shihet  teksa është i përfaquar me Arminën.

Postimi i Shkëlzen Berishës

Zërat për ndarjen e çiftit kështu janë shuar, por thashethemeve iu mëshoi më shumë Armina. Blogerja bukuroshe shpërndante këto ditë mesazhe dashurie dhe zemre të thyer, duke iu dhënë kështu hapësirë portaleve për spekulime.

Por mesa duket çifti është bashkë, dhe më i lumtur se kurrë!