MOTI SOT E shtunë, 17 gusht 2019

MOTI SOT E shtunë, 17 gusht 2019

438
0

RESHJET

Nuk priten reshje

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 30 °C

në vendet e ulëta: 18 / 32 °C

në vendet malore: 12 / 25 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje