MOTI/ Fundjavë pa reshje, ja sa shkojnë temperaturat

MOTI/ Fundjavë pa reshje, ja sa shkojnë temperaturat

430
0

Mund t’i gezoheni fundjaves pasi parashikohet pa reshje, ndonese ne disa vende jo me diell te kthjellet. Meteolab ka nxjerre tabelat se cfare ndodh me motin sot e eneser dhe sa do te shkojne temperaturat. Mund t’i shohni me poshte dhe te beni te qete planet e fundjaves.