MOTI, e shtunë 24 gusht 2019

MOTI, e shtunë 24 gusht 2019

372
0

RESHJET

Priten reshje të dobëta në mesditë, në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër, Lezhë, Elbasan dhe Fier, ndërsa në qarqet e tjera nuk priten reshje .

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 23 / 34 °C

në vendet e ulëta: 23 / 37 °C

në vendet malore: 17 / 31 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet deri mesatare.

Shperndaje