Moti : E diel, 18 gusht 2019

Moti : E diel, 18 gusht 2019

412
0

RESHJET

Nuk priten reshje

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 32 °C

në vendet e ulëta: 17 / 34 °C

në vendet malore: 12 / 26 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.