MOTI e premte 20 Dhjetor 2019

MOTI e premte 20 Dhjetor 2019

336
0

Rikthehen reshjet e shiut, në zonat malore dëborë/ Ja ç’rezervon moti për sot

RESHJET

Priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet por lokalisht mesatare në qarqet Shkodër, Kukës, Lezhë dhe Vlorë.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 17 °C

në vendet e ulëta: 10 / 17 °C

në vendet malore: 4 / 11 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje