MOTI e premte, 15 nëntor 2019

MOTI e premte, 15 nëntor 2019

531
0

RESHJET

Priten reshje të dobëta

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 20 °C

në vendet e ulëta: 10 / 20 °C

në vendet malore: 6 / 14 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje