Si do jetë moti sot, e mërkurë 30 Tetor 2019

Si do jetë moti sot, e mërkurë 30 Tetor 2019

346
0

Temperaturat do të ulen, ndërsa nuk do të ketë reshje shiu.

Reshjet

Nuk priten reshje në të gjithë qarqet (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Temperaturat

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 12 / 23 °C

në vendet e ulëta: 11 / 22 °C

në vendet malore: 6 / 18 °C

Era

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje